Czas realizacji zamówienia

Dla każdego towaru w sklepie internetowym KALGUM podany został przewidywany termin wysyłki (w skrócie Wysyłka), który jest najbardziej prawdopodobnym czasem przygotowania towarów do wysyłki. Informuje on ile dni roboczych upływa zazwyczaj od momentu potwierdzenia Zamówienia przez Sklep do chwili jego całkowitego skompletowania i wysyłki. Zamówienie na towary o różnym przewidywanym terminie wysyłki, wysyłane jest po skompletowaniu całości Zamówienia, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych towarów. 

Jeżeli złożyłeś zamówienie w dzień roboczy po godzinie 12, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego. Brak opłaty zamówienia w ciągu 3 dni kalendarzowych powoduję anulowaniem zamówienia. Nie dotyczy to zamówień wybranych opcją zapłaty „przy odbiorze”. 

Termin otrzymania paczki = czas skompletowania zamówienia + czas dostawy

Na czas otrzymania przesyłki z zamówionym towarem składa się przewidywany termin wysyłki powiększony o czas dostawy, zależny od wybranej metody dostawy. Standardowo dla firmy kurierskiej/spedycyjnej są to 1-2 dni robocze.
Towar można również odebrać osobiście w SKLEPIE KALGUM Owieczki 32A, 62-260 Łubowo wówczas czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy.

 WYSYŁKA PACZEK OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU:   

  • Zamów kuriera DHL do godziny 12:00 - otrzymasz paczkę na KOLEJNY dzień roboczy.   
  • PRODUKTY zakupione do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia co dzień zakupu.
  • PRODUKTY zakupione po godzinie 12:00 wysyłamy dnia następnego. 


W razie opóźnienia zamówienia Klient otrzyma od nas wiadomość na podany przez niego adres e-mail.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl