POLIURETAN

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Powstaje z połączenia poliolu z izocyjanianem, które z kolei pozyskiwane są z ropy naftowej. Podczas pozyskiwania poliuretanu stosowane są także substancje spieniające, stabilizatory oraz katalizatory. Dzięki temu, realizowana jest reakcja chemiczna, której efektem jest właśnie poliuretan.

Oczywiście musimy również podkreślić, że proces produkcyjny pozostawia nam dość szeroką swobodę w dostosowywaniu tworzywa do konkretnych potrzeb. Dość łatwo można zmienić na przykład jego elastyczność czy też odporność na wpływ konkretnych czynników zewnętrznych.

Właśnie to sprawia, że poliuretan i wszystkie jego odmiany mogą być wykorzystywane w produkcji tak wielu rzeczy. Co równie istotne, tworzywo to jest nie tylko niezwykle uniwersalne, ale również bezpieczne w użytkowaniu.

Zajmujemy się produkcją wyrobów z poliuretanu już od kilku lat, cały czas podnosząc jakość i efektywność produkcji. Zdobyte doświadczenie pozwala na produkcję wyrobów konkurencyjnych jakościowo i cenowo.

Technologia z której korzystamy (wylewanie), pozwala na produkcję krótkich serii wyrobów, o różnych parametrach fizycznych i mechanicznych (np w różnych barwach). Naszą specjalnością są elementy stosowane w motoryzacji szczególnie w samochodach terenowych.

 

Zapraszamy do współpracy, jesteśmy pewni że poliuretan jako materiał bardzo uniwersalny, spełni swoje zadanie również w państwa przedsiębiorstwie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl