GUMA

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jest nieprzepuszczalna dla wody i bardzo mało przepuszczalna dla gazów, może być elastyczna w zakresie temperatur od -60 do 220 °C, jednak w praktyce poszczególne gatunki gumy spełniają ten wymóg tylko w niewielkim zakresie temperatur. Oznacza to, że w zależności od przewidywanej temperatury pracy urządzenia należy zmieniać rodzaj zastosowanej mieszanki.

Prawie każdy gatunek gumy otrzymuje się z kauczuku poprzez wulkanizację. Kauczuk składa się z ułożonych obok siebie bardzo długich łańcuchów poliolefin. Wulkanizacja powoduje tworzenie się stosunkowo niewielkiej liczby mostków chemicznych między tymi łańcuchami, dzięki czemu powstaje sieć przestrzenna.

Nasza produkcja obejmuje wyroby gumowe nie tylko z gałęzi wodno-kanalizacji i wyrobów samochodowych.

Dla naszych odbiorców produkujemy wyroby mające zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w tym w transporcie samochodowym, kolejowym i morskim, w rolnictwie, jako wyroby współpracujące na liniach przemysłowych, w meblarstwie, budownictwie i wielu innych.
Każda z tych gałęzi wymaga odrębnego podejścia do produktu i doboru odpowiednich materiałów do pracy w bardzo specyficznych warunkach.

 

U nas znajdziecie Państwo profesjonalne podejście, które skutkuje otrzymaniem bardzo wysokiej jakości
produktów, w pełni spełniając Państwa wymagania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl